Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Životní styl - Všehochuť

Vážení nadšenci a příznivci military stylu.

Víme, jak je pro chlapa někdy náročné vymyslet, co pořídit k Vánocům. Ani letošní Vánoce se neobejdou bez našeho plného nasazení. Budeme muset zabojovat na bitevním poli, abychom dobili kořist a získali strategické plusové body. Což bude vyžadovat důkladnou přípravu a útok ve správnou chvíli.

Jistě jste pochopili, že máme na mysli nákup skvělého dárku, za dobrou cenu a tím získání ovací u stromečku. Nevěšte hlavu, máme pro Vás pár tipů na zajímavé dárky. A nejsou to jen takové obyčejné dárky.

Splňte sen, darujte zážitek

Každý máme své sny a touhy a život je o tom, abychom si ho užili a sny si splnili. Jestli si myslíte, že splnit někomu sen, je nadmíru náročné a nákladné, tak Vás vyvedeme z omylu. Zkuste být originální a překvapte zážitkovým poukazem.

Můžete vybírat z nabídky zážitkové agentury přes e-shop rovnou na internetu. Je to jednoduché, zážitky jsou rozděleny tématicky (adrenalin, auto-moto, relaxace a masáže, zážitkové pobyty …) nebo podle toho, pro koho má být dárek určen (pro ženy, pro muže, pro dva atd.) či k jaké události dárek potřebujete pořídit (k Vánocům, k narozeninám, k výročí…).

Takže co by asi tak potěšilo třeba drahou polovičku? Myslíme, že masáží se trefíte vždycky. Většina žen má ráda čokoládu, tak proč nedarovat třeba čokoládovou masáž. Zajímavě zní i tibetská masáž nebo něco se skvělými účinného pro krásu ženského těla – detoxikační nebo zeštíhlující masáž. O účincích se pak budeme moci, pánové, přesvědčit sami.

Na zážitek ve dvou

Jestli chcete potěšit nejen obdarovanou osobu, ale rovnou mu dopřát prožitek ve dvou, jsou v nabídce i zážitky pro dva. Ať už zvolíte masáž ve dvou (čokoládová nebo thajská), nebo pivní lázně pro dva, které se dají užít na několika místech po celé naší matičce zemi, dopřejete především odpočinek a hlavně super zážitek.

Kromě těchto krátkodobých zážitků je možnost využít poukázky i na delší pobyty. A opět je tu nabídka zážitkových pobytů s různým zaměřením. Wellnesové pobyty či pobyty s golfovými tréninky, pobyty na jednu či více nocí v pivních lázních. Romantiku nabízí hotel u zámku na Hluboké s nezapomenutelnou atmosférou, romantický pobyt v Náchodě s večeří při svíčkách, v Praze či v Plzni.

Zážitky pro nás Válečníky

Našli jsme tu i zajímavé aktivity, které by jistě jako dárek potěšily nás Válečníky…na tankodromu v Milovicích se odehrávají zážitky jako je projížďka v BVP nebo rovnou jeho řízení, dokonce si můžete zkusit řídit tank VT-55 nebo T55. A to už tedy je opravdu super požitek, když cítíte, jak sám ovládáte tohle železné monstrum.

Někteří z nás si možná při airsoftových či paintballových soukromých akcích trénují taktiku boje a spolupráci. Tady máte možnost si to vyzkoušet pod vedením profíků při S.W.A.T. výcviku či prožít celý den plný adrenalinových vojenských aktivit. Nejeden z nás má zbraň nebo si aspoň zkusil střelbu. Ale určitě jsou i tací válečníci, kteří se k tomu ještě nedostali. Takže poukaz na „Střelbu z různých zbraní“ či „Střelbu Exklusive“ by dozajisté potěšil. Pokud jste zároveň obdivovatelem aut, tak by vás mohla zaujmout projížďka v Hummer H2, H1 nebo ve vojenské verzi Hummer Humvee.

Zážitek v dárkovém balení

Zajímá vás, jak poukaz vypadá a zda jej budete muset ještě nějak balit? Žádnou práci navíc, pánové. Vše zařídí agentura. Balíček se zasílá do 2 pracovních dní, je uložen v pěkné krabičce i se stužkami. Takže žádné další trápení s balicím papírem. Dovezou Vám to do ruky a pak s dárkem rovnou pod stromek. Pokud oplýváte básnickým duchem, můžete v průběhu objednávky vepsat svoje věnování. V opačném případě to opět zařídí ochotné slečny v agentuře.

Takže proletění rok bude stačit jen trochu naslouchat a mít přístup na internet, což máte, jinak byste tento článek nečetli. I my válečníci jsme rádi, když nás protějšek poslouchá a zajímá se o naše aktivity a oslavuje s námi úspěchy, tak to pro jednou zkusíme taky a pak se nám určitě podaří vybrat dárek, který nadchne, vyrazí dech a splní sen.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Aktuální diskuse

More...


  • Aktuálně
  • Autoři

Válečník momentálně prochází přeměnou. Kromě kosmetických úprav dojde na doplnění dalších modulů a určitou reorganizaci. Pak se konečně vrhneme na přidávání dalších článků, které jsou potřeba jako sůl :o)

Píšete rádi a chcete rozšířit řady autorů? Kontaktuje nás na adrese marty@valecnik.cz.

Uživatelé online

Žádný uživatel není přihlášen

Aktuální články na Válečníkovi

Přihlášení

Partneři